Mé první závody a už jsem vyhrála 2.místo

10.07.2008 12:46

Dne 21.6.2008 pořádal náš agility klub své neoficiální klubové závody.Závody se konaly od rána 8:00do 13:00.Pejsci byli rozděleni do tří kategorií:štěňátka(tam jsem byla já),začátečníci a pokročilí.Závod začínaly štěňátka.My jsme s paničkou byly asi 4(celkem bylo 6startujících štěňat).První běh byl lehký.Skládal se ze tří tunelů a dvou skoček(začátek a konec)bez latěk.Běželo se jen na jednu ruku(levou)takže v pohodě.V tomhle běhu jsme byly na 3.místě.V druhém běhu byla skočka,tunel,skočka a obrat paničky na druhou ruku,tunel a skočka.Zde jsme byly na 1.místě.Celkem jsme se umístily na nádherném 2.MÍSTĚ v naši kategorii.Byla jsem lepší než soupeřící borderky(a ty jsou pro tenhle sport prý nejlepší:-))

V kategorii začátečníků se od nás na 1.MÍSTĚ umístila Marťula s Connyškem:-)Gratulujeme.

To vše je jen důkaz jak perfektní máme trenérku a co nás naučila za měsíc tréninků(na které jsme ani nechodily pravidelně).Děkujeme!!!!